رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
دوره تخصصی روشنگری تحلیل پروژه نفوذ و انتخابات مختص خواهران بسیجی ناحیه عمار یاسر برگزار شد
به همت مرکز امامت؛

دوره تخصصی روشنگری تحلیل پروژه نفوذ و انتخابات مختص خواهران بسیجی ناحیه عمار یاسر برگزار شد

در راستای تداوم آموزش پانزدهمین دوره تخصصی شهیده واعظی پیرامون روشنگری جریان موسوم به نفوذ، ویژه فرماندهان خواهر پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه عمار یاسر در صبح روز سه شنبه 27 بهمن ماه، برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1394/12/01 - 13:36
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، در راستای تداوم آموزش پانزدهمین دوره تخصصی شهیده واعظی پیرامون روشنگری جریان موسوم به نفوذ، ویژه فرماندهان خواهر پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه عمار یاسر در صبح روز سه شنبه 27 بهمن ماه، در محل سالن جلسات ناحیه عمار یاسر برگزار شد.

پیرو این سخن حضرت آیت‌الله امام خامنه‌ای(مد ظله) رهبر انقلاب اسلامی در دیدار هزاران نفر از فرماندهان سپاه پاسداران انقلاب اسلامی، فرمودند که دشمن به امید واهی پایان یافتن انقلاب، در فکر نفوذ به خصوص نفوذ سیاسی فرهنگی است که شناخت توطئه‌های دشمن، تقویت و استحکام روحیه انقلابی و حرکت مستمر به سمت تحقق آرمان‌ها، این هدف را ناکام خواهد گذاشت.

ایشان با اشاره به اینکه یکی از راه‌های نفوذ دشمن، ایجاد خلل در باورها است، افزودند: راه مقابله با چنین نفوذی، مجهز شدن سپاهیان به منطق مستحکم انقلاب از طریق افزایش قدرت اقناعی، منطقی و بیانی در مورد انقلاب اسلامی است.

امام خامنه ای(مد ظله) با تأکید بر ضرورت بیداری عمومی در مقابل ترفندهای دشمنان افزودند: آنها منتظرند که ملت و نظام خوابشان ببرد که اهدافشان را محقق کنند اما ملت و مسئولان نمی‌گذارند امید شیطانی بیگانگان درباره به خواب رفتن ملت، در دل دشمن پا بگیرد؛ مرکز امامت سپاه تهران بزرگ اقدام به برگزاری پانزدهمین دوره تخصصی شهیده طیبه واعظی پیرامون روشنگری جریان موسوم به نفوذ در راستای تداوم آموزش، ویژه فرماندهان خواهر پایگاه های مقاومت بسیج ناحیه عمار یاسرکرد.

در این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت نیز شرکت کرد و مسائل مربوط به این روشنگری تحلیل پروژه نفوذ، را نیز برعهده داشت.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی