رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
هفتمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

هفتمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد

هفتمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان خواهر پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ از 4 دی ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/08 - 11:07
17
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، هفتمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ  از 4 دی ماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان خواهر پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید سرافراز منظر قائم مزین شده بود با حضور خواهران بسیجی سازمان بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره و بیان دیدگاه ها پرداخت.

فرماندهان خواهر پایگاه های مقاومت بسیج  اقشار در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "اقتصاد مقاومتی" توسط استادان عباسی و رمضانی، "اصول و مبانی تحقق دولت اسلامی" توسط استاد عزیزی، "چرایی انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام نظری و در پایان "تهدیدات فناوری های نوین" توسط استاد انصاری به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

در حاشیه این دوره به منظور آشنایی مدیران بسیجی با دستاوردهای ستاد فرمان اجرایی امام(ره) بازدید از مجموعه نمایشگاهی بنیاد برکت به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی