رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
دومین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان برگزار شد
به همت مرکز امامت؛

دومین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان برگزار شد

دومین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج از 3 اسفند ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/12/07 - 11:53
12
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، دومین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان به منظور استعدادیابی و همچنین ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج از 3 اسفند ماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان بسیجی به صورت اردوهای شب مانی در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام جاویدالاثر احمد متوسلیان مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی پایگاه های مقاومت بسیج سپاه تهران از نواحی شهید رجایی، الغدیر، کربلا، مقداد، میثم تمار، شهید بهشتی، حبیب ابن مظاهر، سلمان فارسی، مسلم بن عقیل، مالک اشتر و عمار یاسر همراه بود.

در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره و بیان دیدگاه ها و انتظارات سپاه و سازمان بسیج از فرماندهان پایگاه پرداخت.

فرماندهان جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "سند انتظار از پایگاه بسیج" توسط برادر حسین پور مسئول مرکز امامت، "کلیات شجره طیبه صالحین" توسط حجت الاسلام کدخدایی مسئول صالحین سپاه تهران، "روابط اثرگذار و جذب" توسط استاد عزیزی بهروز و در پایان "کار تشکیلاتی" توسط استاد وقوفی به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

در حاشیه این دوره به منظور سنجش و ارزیابی فراگیران و همچنین تعالی استعداد، آزمون های بینشی و علمی توسط تیم ارزشیابی به عمل آمد و در انتهای این کارگاه ها، کارگاه های مباحثه ای به صورت گعده های تخصصی برگزار شد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی