رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
سیزدهمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

سیزدهمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد

سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر پایگاه های بسیج اقشار سپاه تهران بزرگ از 7 اسفند ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/12/11 - 09:22
11
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج اقشار سپاه تهران بزرگ از 7 اسفند ماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید سرافراز منظر قائم مزین شده بود با حضور چشمگیر برادران بسیجی از اقشار بسیج پیشکسوتان، ورزشکاران، کارگری، مهندسین همراه بود که در افتتاحیه این دوره برادر عزیزی جانشین مرکز امامت  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "رسالت بسیج" توسط حسین پور مسئول مرکز امامت، "اصول و مبانی تحقق دولت اسلامی" توسط دکتر پورجباری، "چرایی انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام نظری، "رمز موفقیت" توسط استاد عزیزی و در پایان "تهدیدات و فرصت های فناوری و تجهیزات نوین" توسط استاد انصاری به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

در حاشیه این دوره به منظور آشنایی مدیران بسیجی با دستاوردهای ستاد فرمان اجرایی امام(ره) بازدید از مجموعه نمایشگاهی بنیاد برکت به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی