رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
یکشنبه 01 ارديبهشت 1398 -
دوره رشد و تعالی شهید سرلک برگزار شد
دوره های توانمندسازی فرماندهان و مدیران؛

دوره رشد و تعالی شهید سرلک برگزار شد

چهارمین دوره رشد و تعالی شهید سرلک مختص مدیران سپاه تهران بزرگ از 29 مهرماه سال جاری، به مدت 4 روز با حضور خواهران پاسدار در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/06 - 14:52
4
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، چهارمین دوره رشد و تعالی شهید سرلک (فرمانده گردان امام حسین(ع) لشگر عملیاتی 27) مختص مدیران سپاه تهران بزرگ از 29 مهر ماه سال جاری با حضور پاسداران خواهر سپاه حضرت محمد  رسول الله(ص) تهران بزرگ در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید بزرگوار سرلک مزین شده بود با حضور مسئولین و مدیران پاسدار نواحی 23 گانه مقاومت بسیج سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت حضور یافت که وی در مرحله نخست به بیان انتظارات خود از مدیران آینده پرداختند. همچنین حسین پور ضمن تشریح دیدگاه ها و انتظارات خود از مدیران فعلی و فرماندهان آینده سپاه، مباحث مربوط به رسالت بسیج را بیان نمود و گفت انس با قرآن، ایجاد حلقه های صالحین، ایجاد ظرفیت برای جذب حداکثری و حفظ نیروهای موجود و آموزش آن ها از اهداف و انتظارات سپاه از پاسداران خواهر در مجموعه کل سپاه است.

فراگیران این دوره در ادامه به بررسی و تبادل نظیر مفاهیم چون "کار تشکیلاتی و برنامه ریزی تحولی در بسیج" توسط استاد عرب اسدی ، "فن بیان" توسط استاد عزیزی به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

از خصوصیات این دوره ها میتوان به استعدادیابی مدیران آینده این سپاه و همچنین کارگاهی بودن دوره از قبیل کارگاه لیگ بیان، مناظره، یخ شکنی و ... اشاره کرد.

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی


tags
   خبر قسم        خبر قسم        سایر محتوا قسم        مرکز امامت        منطقه 1        محله نیاوران        شهید سرلک        دوره رشد و تعالی                                    

مطالب مرتبط