رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
پنجمین دوره توانمندسازی شهید همدانی برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

پنجمین دوره توانمندسازی شهید همدانی برگزار شد

پنجمین دوره رشد و تعالی شهید همدانی به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های برادر سپاه تهران بزرگ از 3 آبان ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/08/09 - 14:58
5
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، پنجمین دوره رشد و تعالی شهید همدانی به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های برادر سپاه تهران بزرگ از 3 آبان ماه سال جاری به مدت دو روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید بزرگوار حاج حسین همدانی  مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت سپاه تهران بزرگ حضور یافت که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج سپاه تهران بزرگ در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث سند انتظار از پایگاه مقاومت بسیج توسط استاد حسین پور پرداخته و در ادامه اهداف عالی بسیج و راهکارهای عملیاتی مرور شد.

فراگیران این دوره در ادامه به بررسی و تبادل نظیر مفاهیم چون "ساختار و سازمان پایگاه مقاومت بسیج" توسط دلیریان و "نقش ها و شایستگی ها" توسط استاد وقوفی به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبیمطالب مرتبط