رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
دهمین دوره شهید چراغی با حضور جانشین سپاه تهران برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

دهمین دوره شهید چراغی با حضور جانشین سپاه تهران برگزار شد

دهمین دوره شهید رضا چراغی از 17 مردادماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج ادارات تهران در مرکز امامت سپاه تهران بزرگ برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1394/05/22 - 17:19
16
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ دهمین دوره شهید رضا چراغی از 17 مردادماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج ادارات تهران در مرکز امامت سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ برگزار شد.

این دوره که بنام شهید رضا چراغی مزین شده بود با حضور فرماندهان و مدیران بسیج تابعه وزارت ارتباطات و فناوری، وزارت نیرو، وزارت راه و شهرسازی، وزارت جهاد کشاورزی، سازمان انرژی اتمی، ریاست جمهوری، راه آهن و کمیته امداد امام خمینی(ره) همراه بود.

در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت حضور داشت که ایشان در ابتدای صحبت های خود به تشریح برنامه های دوره و پرسش و پاسخ پیرامون مرکز امامت پرداخت.

همچنین در این دوره نیز فراگیران به یادگیری مباحثی از قبیل مدیریت در بسیج توسط سردار احمد ذوالقدر جانشین سپاه تهران بزرگ، روابط اثرگذار توسط عزیزی، امنیت و اطلاعات توسط قائمی، مدیریت تغییرات فرهنگی (جنگ نرم) توسط علم الهدی، امر به معروف و نهی از منکر توسط تقوی، یاوران نماز توسط حجت الاسلام محمودی و سواد رسانه ای توسط کاشفی پرداختند.

همچنین در انتهای دوره نیز از جانبازان و آزادگان حاضر در این دوره نیز توسط ابراهیم عزیزی جانشین مرکز امامت تجلیل به عمل آمد و فراگیران حاضر، عکسی دسته جمعی جهت یادبود گرفتند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//

 

 


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی