رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 01 مرداد 1397 -
کارگاه آموزشی معاونت طرح و برنامه و مالی سپاه تهران بزرگ برگزار شد
به همت مرکز امامت سپاه تهران؛

کارگاه آموزشی معاونت طرح و برنامه و مالی سپاه تهران بزرگ برگزار شد

کارگاه آموزشی معاونت طرح و برنامه و مالی سپاه تهران بزرگ تحت عنوان دوره شهید رشادی در مرکز امامت سپاه تهران به پایان رسید.
calendar
تاریخ : 1394/05/25 - 14:42
11
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ دوره شهید رشادی از 21مردادماه به مدت 2 روز؛  با حضور مسئولین و کارشناسان معاونت برنامه بودجه و مالی نواحی مقاومت بسیج،  لشکر عملیاتی و تیپ های امنیتی سپاه محمد رسول الله (ص) تهران بزرگ در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد.

این دوره که بنام شهید رشادی(مسئول طرح و برنامه و مالی نیروی زمینی سپاه که در سانحه هوایی به همراه شهید کاظمی به درجه رفیع شهادت نائل گشتند) مزین شده بود با هدف توانمند­سازی قریب به 110 نفر از مسئولین و کارشناسان معاونت برنامه بودجه و مالی برگزار شد که در افتتاحیه این دوره سرهنگ عبدالهی مسئول معاونت طرح و برنامه و مالی سپاه تهران حضور داشت که ایشان در ابتدای صحبت های خود ضمن عرض خیرمقدم، به تشریح برنامه های دوره پرداخت.

در این دوره شرکت کنندگان با تمامی مباحث مربوط به طرح و برنامه و مالی به صورت کارگاهی و تخصصی آشنا شده تا بتوانند در رده خدمتی خود ایفای نقش نمایند.

همچنین به منظور خسته کننده نبودن کارگاه ­ها، در برنامه ­ریزی­ های انجام شده از مباحث بصیرتی با حضور حجت الاسلام شیخ مهدی طائب، روایتگری دفاع مقدس توسط سردار فلکی و مباحث مدیریتی (روش­ های اثرگذاری مؤثر بر دیگران توسط استاد عزیزی) نیز مابین کارگاه­ های تخصصی گنجانیده شد که شدیداً هم مورد توجه شرکت کنندگان حاضر در دوره قرار گرفت.

مباحث تخصصی که در این دو روز توسط مسئولین و کارشناسان ستاد کل سپاه و سازمان بسیج مستضعفین (به عنوان اساتید مدعو) و همچنین مسئول طرح و برنامه و مالی سپاه تهران بزرگ (برادر عبدالهی) و عامل ذیحساب این معاونت (برادر رامشینی) ارائه گردید به شرح زیر است:

  • آمار عملکرد
  • برنامه بودجه
  • رسیدگی و تسویه حساب
  • حسابداری و عاملیت ذیحساب
  • سامانه حسیب
  • حسابرسی
  • طرح و سازمان
  • تحول اداری و نظامات

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی


tags
                           توانمند سازی        شهید رشادی                مرکز امامت        کارگاه آموزش        معاونت        طرح و برنامه و مالی        سپاه تهران            
مطالب مرتبط