رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 25 تير 1397 -
بیست و چهارمین دوره شهیده شیردل در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

بیست و چهارمین دوره شهیده شیردل در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد

بیست و چهارمین دوره شهیده شیردل از 14 مردادماه به مدت 3 روز با حضور فرماندهان و مدیران پایگاه های مقاومت بسیج خواهر ادارات سپاه تهران بزرگ در مرکز امامت به پایان رسید.
calendar
تاریخ : 1394/06/16 - 17:05
10
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ بیست و چهارمین دوره شهیده فوزیه شیردل درسال جاری از 14 مردادماه به مدت 3 روز با حضور فرماندهان و مدیران پایگاه های مقاومت بسیج خواهر ادارات سپاه تهران بزرگ در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد.

در افتتاحیه این دوره ابراهیم عزیزی بهروز جانشین مرکز امامت حضور داشت که وی در ابتدای صحبت های خود به تشریح برنامه های دوره و پرسش و پاسخ پیرامون مرکز امامت پرداخت.

همچنین درادامه فراگیران به یادگیری موضوعاتی از قبیل امر به معروف و نهی از منکر توسط تقوی، روابط اثرگذار توسط عزیزی، مدیریت تغییرات فرهنگی(جنگ نرم) توسط علم الهدی، سبک زندگی اسلامی توسط خواهر زارعی اقدم و سواد رسانه ای توسط کاشفی پرداختند.

همچنین در اختتامیه این دوره نیز سرهنگ عاشوری مسئول سازمان بسیج ادرات سپاه تهران حضور یافت که ایشان نیز ضمن تشکر از حضور خواهران بسیجی در این دوره رشد و تعالی، از جانبازان و آزادگان حاضر در دوره  مراسم تجلیل به عمل آورد و فراگیران حاضر در انتها به تماشای کلیپ زیبای شهید علی مددی پرداختند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی


tags
                                   سازمان ادارات                مرکز امامت        رشد و تعالی        فرماندهان و مدیران        بسیج ادارات        امر به معروف و نهی از منکر