رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 25 تير 1397 -
سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد

سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 14 شهریورماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج کارگری در مرکز امامت سپاه تهران به پایان رسید.
calendar
تاریخ : 1394/06/17 - 14:55
12
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ سیزدهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 14 شهریورماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج کارگری در مرکز امامت سپاه محمد رسول الله (ص) برگزار شد.

این دوره که بنام شهید رضا چراغی مزین شده بود با حضور فرماندهان و مدیران بسیج کارگری تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره ابراهیم عزیزی بهروز جانشین مرکز امامت حضور داشت که ایشان در ابتدای صحبت های خود به تشریح برنامه های دوره و پرسش و پاسخ پیرامون مرکز امامت پرداخت.

همچنین در این دوره نیز فراگیران به یادگیری مباحثی از قبیل سواد رسانه ای توسط کاشفی، روابط اثرگذار توسط عزیزی، مدیریت تغییرات فرهنگی(جنگ نرم) توسط علم الهدی، اقتصاد مقاومتی توسط رمضانی، امر به معروف و نهی از منکر توسط تقوی و تحلیل برجام توسط سعیدی پرداختند.

در اختتامیه دوره نیز از جانبازان و آزادگان حاضر در این دوره نیز توسط مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت مراسم تجلیل به عمل آمد و فراگیران حاضر در انتها، عکسی دسته جمعی جهت یادبود گرفتند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی