رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 01 مرداد 1397 -
طرح ولایت و رسانه با حضور نخبگان رسانه ای سراسر کشور در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد
به همت مرکز امامت سپاه تهران؛

طرح ولایت و رسانه با حضور نخبگان رسانه ای سراسر کشور در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد

دوره آموزشی طرح ولایت با محوریت آموزش مفاهیم رسانه ای به مدت دو روز از 18 شهریورماه سال جاری توسط سازمان بسیج رسانه در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1394/06/23 - 15:04
14
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ ابراهیم گرمابدری در حاشیه مراسم افتتاحیه نخستین طرح دوره ولایت رسانه با اشاره به اهمیت ترویج گفتمان‌های انقلابی و ارزشی در بین اصحاب رسانه افزود: برای نخستین بار در کشور اصحاب رسانه در دوره‌های ویژه طرح ولایت شرکت نموده‌اند تا در قالب این دوره بیش از پیش با مفاهیم اخلاق رسانه و سواد رسانه‌ای با محوریت دو سیاست مهم امر به معروف و نهی از منکر و همچنین اقتصاد مقاومتی آشنا گردند.

وی ادامه داد: خوشبختانه پس از ماه‌ها برنامه‌ریزی فشرده و تعیین محتوای آموزشی کافی و روزآمد، امروز 100 نخبه رسانه از بیش از 20 استان کشور میهمان مجتمع مرکز امامت سپاه هستند تا در قالب طرح ولایت از جدیدترین آموزش‌های رسانه‌ای بهره‌مند گردند.

وی تاکید کرد: در این دوره تلاش شده است تا با بهره‌گیری از شاخص‌ترین اساتید حوزه رسانه زمینه افزایش اقبال فعالین رسانه به بهره‌گیری از این دوره‌ها افزایش یابد.

دبیر اجرایی نخستین همایش سراسری طرح ولایت رسانه تصریح کرد: در تلاشیم تا در دوره‌های آتی دوره مبانی طرح ولایت رسانه را بصورت استانی برگزار کرده و برگزیدگان هر استان را در دوره تخصصی و سراسری طرح ولایت رسانه در تهران میزبانی کنیم.

وی با اشاره به نقش تعالی‌بخش رسانه‌ها افزود: از فعالین رسانه‌ای شرکت کننده در این دوره انتظار می‌رود تا پس از پایان دوره خود در سطوح محلی به ترویج آموزش‌های این دوره اقدام کنند تا فعالین رسانه‌ای بیشتری با مفاهیم ارزشمند اسلامی-اخلاقی در فضای رسانه‌ای آشنا گردند.

وی در پایان با اشاره به اخلاق رسانه‌ای گفت: همایش طرح ولایت رسانه به مدت دو روز در مرکز  امامت سپاه تهران با حضور اساتیدی همچون حجت الاسلام شیخ مهدی طائب، حجت الاسلام علیرضا پناهیان، فرمانده قرارگاه فضای مجازی ستاد کل نیروهای مسلح سردار اثباتی، و همچنین دیگر اساتید حوزه رسانه برگزار شد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی