رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 25 تير 1397 -
چهاردهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی با حضور جانشین سپاه تهران در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

چهاردهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی با حضور جانشین سپاه تهران در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد

چهاردهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 21 شهریورماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج پیشکسوتان و بسیج کارگری در مرکز امامت سپاه تهران به پایان رسید.
calendar
تاریخ : 1394/06/25 - 10:19
16
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ چهاردهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 21 شهریورماه به مدت 3 روز؛  فرماندهان و مدیران بسیج پیشکسوتان و بسیج کارگری در مرکز امامت سپاه محمد رسول الله (ص) برگزار شد.

این دوره که بنام شهید رضا چراغی مزین شده بود با حضور فرماندهان و مدیران بسیج پیشکسوتان و بسیج کارگری تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره سردار ذوالقدر جانشین سپاه تهران حضور یافت که در ادامه مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت در ابتدای صحبت های خود به تشریح برنامه های دوره و پرسش و پاسخ پیرامون مرکز امامت پرداخت.

در این دوره  رشد و تعالی  فراگیران در مرحله نخست به سخنان سردار ذوالقدر پیرامون مدیریت در بسیج پرداخته و در ادامه به یادگیری مباحثی از قبیل روابط اثرگذار توسط استاد عزیزی، مدیریت تغییرات فرهنگی(جنگ نرم) توسط استاد علم الهدی، اقتصاد مقاومتی توسط استاد رمضانی، امر به معروف و نهی از منکر توسط استاد تقوی، اخلاق مدیریتی توسط حجت الاسلام نظری و تحلیل جریان نفوذ(مسائل پسا برجام) توسط استاد سعیدی پرداختند.

در اختتامیه این دوره نیز مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت حضور یافت که وی در این برنامه ضمن نظرخواهی از فراگیران درباره دوره ی برگزار شده؛ از جانبازان و آزادگان حاضر در این دوره تجلیل به عمل آورد و فراگیران حاضر در انتها، عکسی دسته جمعی جهت یادبود گرفتند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی


tags
   برجام        جریان نفوذ                بسیج        پسا                مرکز امامت        رشد و تعالی        فرماندهان و مدیران        بسیج کارگری        بسیج پیشکسوتان