رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
دوشنبه 01 مرداد 1397 -
پانزدهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی با حضور مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

پانزدهمین دوره رشد و تعالی شهید چراغی با حضور مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران در مرکز امامت سپاه تهران برگزار شد

پانزدهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 11 مهرماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج شهرداری تهران و بسیج جامعه مداحان در مرکز امامت سپاه تهران به پایان رسید.
calendar
تاریخ : 1394/07/14 - 15:29
6
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش خبرنگار قسم از مرکز امامت؛ پانزدهمین دوره رشد و تعالی شهید رضا چراغی از 11 مهرماه به مدت 3 روز؛ با حضور فرماندهان و مدیران بسیج شهرداری تهران و بسیج جامعه مداحان در مرکز امامت سپاه محمد رسول الله (ص) برگزار شد.

این دوره که بنام شهید رضا چراغی مزین شده بود با حضور فرماندهان و مدیران بسیج شهرداری تهران و بسیج جامعه مداحان تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره سردار محمد علی آسودی مشاور نماینده ولی فقیه در سپاه پاسداران حضور یافت که در ادامه مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت در ابتدای صحبت های خود به تشریح برنامه های دوره و پرسش و پاسخ پیرامون مرکز امامت پرداخت.

در این دوره  رشد و تعالی  فراگیران در مرحله نخست به سخنان سردار آسودی پیرامون تحلیل بیانات امامین انقلاب اسلامی پرداخته که ایشان با بیان اینکه آنچه که جمهوری اسلامی ایران را با همه جهان متمایز کرده است، ولایت و ولایت محوری بوده است، عنوان کرد. وی در ادامه گفت ما باید با تبیین فرمایشات مقام معظم رهبری، وظیفه خود را از آن دریابیم و بر طبق آن عمل کنیم. ایشان همچنین در پایان کلاس درس خود عنوان کردند که امام خمینی(ره)، مقام معظم رهبری و شهدا سه مثلث مقدس هستند که آن را باید برای خود و در ذیل خود حفظ کنیم.

در ادامه فراگیران نیز به یادگیری مباحثی از قبیل روابط اثرگذار توسط استاد عزیزی، مدیریت تغییرات فرهنگی(جنگ نرم) توسط استاد علم الهدی، اقتصاد مقاومتی توسط استاد رمضانی، امر به معروف و نهی از منکر توسط استاد تقوی، اخلاق مدیریتی توسط حجت الاسلام نظری و تفکر خلاق توسط استاد کاملی پرداختند.

در اختتامیه این دوره نیز ابراهیم عزیزی بهروز جانشین مرکز امامت حضور یافت که وی در این برنامه ضمن نظرخواهی از فراگیران درباره دوره ی برگزار شده؛ از جانبازان و آزادگان حاضر در این دوره تجلیل به عمل آورد و فراگیران حاضر در انتها، عکسی دسته جمعی جهت یادبود گرفتند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.

انتهای پیام//


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی


tags
                           امر به معروف و نهی از منکر        اقتصاد مقاومتی                مرکز امامت        رشد و تعالی        فرماندهان و مدیران        بسیج شهرداری تهران        بسیج جامعه مداحان