رای به سایت :
1382
محبوب
مرکز امامت
چهارشنبه 27 دي 1396 -
سومین دوره توانمندسازی شهیده رضایی برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

سومین دوره توانمندسازی شهیده رضایی برگزار شد

سومین دوره رشد و تعالی شهیده رضایی به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های خواهر سپاه تهران بزرگ از 20 مهرماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/08/16 - 15:43
15
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ،  سومین دوره رشد و تعالی شهیده رضایی  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های خواهر سپاه تهران بزرگ  از 20 مهرماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهیده مکه، رضایی مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت سپاه تهران بزرگ حضور یافت که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج  سپاه تهران بزرگ در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث سند انتظار از پایگاه مقاومت بسیج توسط استاد حسین پور پرداخته و در ادامه اهداف عالی بسیج و راهکارهای عملیاتی مرور شد.

خواهران فراگیر این دوره در ادامه به بررسی و تبادل نظیر مفاهیم چون "جذب در بسیج" توسط ابراهیم عزیزی بهروز، "کار تشکیلاتی و کادرسازی" توسط استادان نظری و حسینی، "سند انتظارات از پایگاه های مقاومت بسیج" توسط استاد حسین پور و "نقش زنان در تحقق اقتصاد مقاومتی" توسط استاد رمضانی، "راهکارهای اجرایی اقتصاد مقاومتی در پایگاه های بسیج" توسط استاد مظاهری، "کار گروهی و تشکیلاتی زنان" توسط استادان خواهر حاتمی، زاهد، حاجی رمضانعلی و جاویدپور به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

همچنین به منظور ارزیابی مطلوب و سطح سنجی فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در پایان دوره نیز آزمون ارزشیابی به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی