رای به سایت :
1382
محبوب
مرکز امامت
چهارشنبه 27 دي 1396 -
ششمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

ششمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد

ششمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ از 23 آذرماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/09/28 - 15:12
17
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، ششمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ  از 23 آذرماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید سرافراز منظر قائم مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی سازمان بسیج ادارات سپاه تهران بزرگ همراه بود که در افتتاحیه این دوره برادر علیمردانی  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان پایگاه های مقاومت بسیج  اقشار در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "اقتصاد مقاومتی" توسط استاد رمضانی، "اصول و مبانی تحقق دولت اسلامی" توسط استاد سردار قره باغی، "چرایی انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام نظری و در پایان "چگونگی تحقق دولت اسلامی" توسط استاد خانی به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

همچنین به منظور آشنایی مدیران بسیجی با دستاوردهای ستاد فرمان اجرایی امام(ره) بازدید از مجموعه نمایشگاهی بنیاد برکت به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی