رای به سایت :
1387
محبوب
مرکز امامت
سه شنبه 31 ارديبهشت 1398 -
نخستین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان برگزار شد
به همت مرکز امامت؛

نخستین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان برگزار شد

اولین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج از 21دی ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/10/26 - 12:30
20
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، اولین دوره رشد و استعدادیابی جاویدالاثر متوسلیان به منظور استعدادیابی و همچنین ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج از 21دی ماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان بسیجی به صورت اردوهای شب مانی در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام جاویدالاثر احمد متوسلیان مزین شده بود با حضور فرماندهان بسیجی پایگاه های مقاومت بسیج سپاه تهران از نواحی شهید رجایی، کربلا، قدس، سلمان فارسی، شهید بهشتی، حمزه سیدالشهدا(ع) و حبیب ابن مظاهر همراه بود.

در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره و بیان دیدگاه ها و انتظارات سپاه و سازمان بسیج از فرماندهان پایگاه پرداخت.

فرماندهان جدید الانتصاب پایگاه های مقاومت بسیج در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "مدیریت در بسیج" توسط سردار ذوالقدر جانشین محترم سپاه تهران بزرگ، "سند انتظار از پایگاه بسیج" توسط برادر حسین پور مسئول مرکز امامت، "کلیات شجره طیبه صالحین" توسط حجت الاسلام کدخدایی مسئول صالحین سپاه تهران، "ایمنی و اقدامات تامینی" توسط استاد کریمی مسئول ایمنی و اقدامات تامینی سپاه تهران، "روابط اثرگذار و جذب" توسط استاد عزیزی بهروز و در پایان "کار تشکیلاتی" توسط استاد عرب اسدی به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

در حاشیه این دوره به منظور سنجش و ارزیابی فراگیران و همچنین تعالی استعداد، آزمون های بینشی و علمی توسط تیم ارزشیابی به عمل آمد و در انتهای این کارگاه ها، کارگاه های مباحثه ای به صورت گعده های تخصصی برگزار شد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی