رای به سایت :
1386
محبوب
مرکز امامت
یکشنبه 04 فروردين 1398 -
یازدهمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران؛

یازدهمین دوره توانمندسازی شهید منتظر قائم برگزار شد

یازدهمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان برادر پایگاه های بسیج اصناف سپاه تهران بزرگ از 2 اسفند ماه سال جاری با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1395/11/05 - 11:45
16
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، یازدهمین دوره رشد و تعالی شهید منتظر قائم  به منظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان پایگاه های بسیج اصناف سپاه تهران بزرگ از 2 اسفند ماه سال جاری به مدت سه روز با حضور فرماندهان برادر پایگاه های مقاومت بسیج در مرکز امامت برگزار شد.

این دوره که بنام شهید سرافراز منظر قائم مزین شده بود با حضور چشمگیر برادران بسیجی از اقشار اصناف مختلف کشور از جمله پلاسکو، مواد غذایی، صنعتی و ... همراه بود.

فرماندهان برادر پایگاه های مقاومت بسیج اصناف در ادامه این دوره ی رشد و تعالی در مرحله نخست به فراگیری مبحث "انقلابی گری" توسط حسین پور مسئول مرکز امامت، "اصول و مبانی تحقق دولت اسلامی" توسط دکتر پورجباری، "چرایی انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام نظری، "گفتمان امامین انقلاب اسلامی" توسط حجت الاسلام خاک رنگین و در پایان "تهدیدات و فرصت های فناوری و تجهیزات نوین" توسط استاد انصاری به صورت کارگاه های عملیاتی پرداختند.

در حاشیه این دوره به منظور آشنایی مدیران بسیجی با دستاوردهای ستاد فرمان اجرایی امام(ره) بازدید از مجموعه نمایشگاهی بنیاد برکت به عمل آمد.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی