رای به سایت :
1385
محبوب
مرکز امامت
یکشنبه 06 خرداد 1397 -
سومین دوره توانمند سازی اندیشه ولائی برگزار شد
دوره های رشد و تعالی فرماندهان و مدیران

سومین دوره توانمند سازی اندیشه ولائی برگزار شد

سومین دوره رشد و تعالی اندیشه ولائی بمنظور ارتقای علمی و عملی فرماندهان حوزه های مقاومت سازمان بسیج ادارات و اقشار از 3 اردیبهشت ماه سال جاری به مدت 2 روز با حضور فرماندهان بسیجی در مرکز امامت برگزار شد.
calendar
تاریخ : 1396/02/06 - 11:49
12
محبوب  
رای به خبر :

به گزارش قسم از مرکز امامت ، با نزدیک شدن به انتخابات ریاست جمهوری در ماه پیش رو، دوره های اندیشه ولایی جهت بالابردن بصیرت سیاسی و همچنین آشنایی با مبانی فکری و سیر و سلوک ولایت فقیه؛ سومین دوره اندیشه ولائی ویژه فرماندهان حوزه های مقاومت  سازمان بسیج ادارات و اقشار سپاه تهران بزرگ برگزار شد.

در این راستا مرکز امامت سپاه تهران با همکاری دفتر اطلاع رسانی مقام معظم رهبری از از 3 اردیبهشت ماه  سال جاری به مدت دو روز، پذیرای فرماندهان حوزه های مقاومت  سازمان بسیج ادارات و اقشاری بود.

این دوره که به نام "اندیشه ولائی" نامگذاری شده بود با حضور چشمگیر برادران همراه بود که در افتتاحیه این دوره مسعود حسین پور مسئول مرکز امامت  نیز حضور یافتند که وی ضمن عرض خوشامدگویی،  به تشریح برنامه های در طول دوره پرداخت.

فرماندهان حوزه های مقاومت  سازمان بسیج ادارات و اقشار در ادامه نیز به فراگیری مبحث "تحلیل تاریخ سیاسی-اجتماعی صدر اسلام" توسط استاد دکتر فتح الهی، "شخصیت شناسی و الگوسازی ولی از منظر امام خامنه ای" توسط حجت الاسلام خاک رنگین، "بصیرت و تحلیل سیاسی" توسط دکتر سالاری، "خدمت رسانی از منظر امام خامنه ای" توسط برادر حسین پور و در نهایت "کارآمدی نظریه ولایت فقیه" توسط حجت الاسلام خاک رنگین پرداختند.

برای مشاهده گزارش تصویری مرتبط، اینجا را کیلیک نمائید.


انتهای پیام /
کدخبرنگار: 3973
میلاد رجبی